Beezone

Organik Arı Ürünleri

Beezone Hakkında
Beezone Organik Arı Ürünleri Hakkında
Beezone olarak arıların mucizevi güçleri olduğuna inanıyoruz. Dünyadaki tüm yaşamın ve bu yaşamın devamlılığının arılara çok şey borçlu olduğunu biliyoruz.

Bu yüzden arılara ve arıcılara minnet ve saygıyla yaklaşıyor, Akdeniz kenti Mersin’in sırtını dayadığı Toros dağlarının 2000 metreyi aşan yaylalarında arılara en iyi doğal ortamı sağlayan, yalnızca doğaya ve doğallığa özen gösteren arıcılarla çalışıyor, güvenilirliğini kanıtlamış üreticilerden en iyi ve organik içerikleri tedarik ediyoruz.

Bilimsel koşullara sahip laboratuvarlarda su ve alkol ile çözündürülüp, saflaştırılan ve kullanıma hazır hale getirilen propolis damla ürünlerimizi sağlıklı cam şişelerde, güvenli şekilde ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Ekip olarak, tek amacımız, faydaları binlerce yıldır bilinen propolisi tüm iyiliğiyle sizlere sunmak.

Arkamızda gıda ve hizmet sektörüne 10 yılı aşkın süredir çözümler üreten Organikasyon Ltd.’nin gücü var. Doğallık, Güvenilirlik, Dürüstlük, Yenilikçilik, İş Etiği ve Çevrecilik ilkelerinden ödün vermeyen daima müşteri memnuniyeti için çalışan Organikasyon Ltd.’den aldığımız kültürle, beklentilerinizi en yüksek standartlarda karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.)
Beezone Organik
%100 Organik Arı Ürünleri
Dünyayı daha iyi bir yer yapmak, doğayı korumakla başlar. Organik tarım ve üretim, dünyamızı tüm canlılar için daha iyi, daha temiz, daha doğal bir yere dönüştürmenin adımlarından biridir. Organik gıdalar üreten kuruluşlar, suyun, toprağın, havanın ve vahşi yaşamın korunmasına dikkat eder. Bu yüzden organik ürünler doğaldır ve açıkçası gezegenimiz için çok daha sağlıklıdır.

Peki Organik Beezone Propolis Damla ürünlerin farkı nedir?
Öncelikle kovanlarımız, Anadolu’nun en doğal, en az nüfus yoğunluğuna sahip bölgelerinden Mersin Toros yaylalarına bulunmaktadır. Çevresel ve atmosferik kirliliğin ulaşamayacağı yerlerdeki bu kovanların malzemeleri tamamen doğaldır, arılar ve ürünleri için asla bir sağlık riski oluşturmaz. Bu kovanlardan itibaren en az 3 km’lik yarı çaplı alanda hiçbir şekilde konvansiyonel tarım yapılmamaktadır. Bu, arılarımızın uçuş mesafesinde hiçbir şekilde suni gübre, tarım ilacı, hormon, pestisit gibi zararlı kimyasallarla karşılaşmayacağı anlamına gelir.

Üreticilerimizin bu kriterlere uygun olduğu TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akrediteli bir kuruluş olan TURKGAP Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamaları tarafından belirlenmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Kovanlarımız ve çevre bölge düzenli olarak TURKGAP tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Propolis Damla ürünlerimizei güvenle kullanmanız için organik tarım ve takviye edici gıda sertifikalarına belgelerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

Beezone Propolis’e güvenebilirsiniz.

Çünkü Organik Tarım Sertifikalı, %100 Doğal ve Katkısız

Beezone ürünlerimiz hakkında
Ürünlerimiz
Ekip olarak, tek amacımız, faydaları binlerce yıldır bilinen propolisi tüm iyiliğiyle sizlere sunmak.

Beslenmeye ek takviye edici gıda olan propolis damla ürünlerimizin sağladığı faydalar ile yaşamınıza doğallık katmak, vücut direncinizin ve bağışıklık sisteminizin normal işleyişini korumaya yardımcı olarak hayat kalitenizi en yüksekte tutmak.
Organik Tarım Sertifikaı Propolis Üretimi
Organik Sertifikamız
Biz siz müşterilerimize ailemiz gözüyle bakıyoruz.

Biliyoruz ki hiç kimse kendi ailesine tarım ilaçları ya da kimyasallara kirlenmiş ürünler vermek istemez.

Biz niye isteyelim? Bu yüzden alkol bazlı ve su bazlı propolis damla ürünlerimizi organik sertifikasıyla üretiyor ve sunuyoruz.
Hızlı Gönderim
Hızlı Gönderim
Ürünlerimize gösterdiğimiz özeni, siparişlerinize de gösteriyoruz.

Arı gibi çalışıyor, tüm ürünlerimizi size en sağlıklı ulaşabilecek şekilde ambalajlıyor, siparişinizin maksimum 1 iş günü içinde (resmi tatiller hariç) dağıtıma çıkarılmasını sağlıyoruz.

Çünkü herkesin Beezone Propolis’in iyiliğine çabucak ulaşmasını istiyoruz.
Beezone
Anlayışı
Neden Beezone?
%100 Doğal
Organik Tarım
Katkı Maddesi İçermez