Beezone

Yetişkinler için Propolis Damla

Bağışıklık sisteminiz her zaman güçlü olamaz. Belirli dönemlerde bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için takviye edici gıdalardan yardım almanız bu dönemleri daha rahat atlatmanıza destek olur.

Yaşam kalitenizi korumak için Beezone Propolis Damla ile bağışıklık sisteminize damla damla yatırım yapın.
%100 Doğal
Organik Tarım
Katkı Maddesi İçermez

Şimdi Beezone Propolis Damla ile tanışmanın tam zamanı!

Yıllar geçtikçe, vücut gençlikteki gücünü kaybetmeye başlar. Kötü beslenme, yorgunluk, yıpranma, stres, sigara ve bunların oluşturduğu serbest radikaller, bağışıklık sistemi başta olmak üzere vücut sistemlerinin normal işleyişine engel olabilir.
Propolis damla ile vücudunuza yatırım yapın

Vücudunuza yatırım yapın.

Flavonoidler ve polifenoller gibi serbest radikallerle savaşan antioksidanlar açısından zengin olan propolis, aynı zamanda demir, kalsiyum, bakır ve manganez gibi mineral tuzları ile B ve C vitaminleri açısından da yüksek bir içeriğe sahiptir. Arıların milyonlarca yıl üzerinde çalışarak mükemmelleştirdiği bu özel formül sayesinde propolis bugün vücuduna yatırım yapmak isteyenler için çok değerli bir kaynağa dönüşmüştür.
Propolis bağışıklığıza destek sağlar

Bağışıklık Sisteminize Destek!

Propolis damla, kadın ya da erkek genç ya da yaşlı tüm yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilir. İçerdiği faydalı bileşenler ve antioksidanlarla bağışıklık sisteminin normal çalışmasına destek olan propolis, vücut direncinin artırılmasına katkıda bulunan doğal bir takviye edici gıdadır.
Beezone Propolis Damlalar %100 Organik'tir

%100 Organik

Beezone Propolis Damla ürünlerimiz organiktir.

Organik Sertifikamız

  • Propolislerimizi elde ettiğimiz kovanların çevresel ve atmosferik kirliliğin ulaşamayacağı yerlerde bulunduğunu,

  • Bu kovanların malzemelerinin tamamen doğal olduğunu, arılar ve ürünleri için asla bir sağlık riski oluşturmadığını,

  • Kovanlardan itibaren en az 3 km’lik yarı çaplı alanda hiçbir şekilde konvansiyonel tarım yapılmadığını, yani arılarımızın uçuş mesafesinde hiçbir şekilde suni gübre, tarım ilacı, hormon, pestisit gibi zararlı kimyasallarla karşılaşmadığı anlamına gelir.

Üreticilerimizin bu kriterlere uygun olduğu TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akrediteli bir kuruluş olan TURKGAP Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamaları tarafından belirlenmiş ve sertifika verilmiştir. Propolis Damla Sertifikalarına belgelerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.
Katkı Maddesi İçermeyen Propolis Damla

Katkısız

Propolis katı ve sert bir maddedir. Kullanılabilmesi için su ya da alkolle çözündürülmesi gerekir. Bunun dışında ürünlerimizin içine hiçbir madde giremez. Kullandığımız alkol, tarımsal organik alkoldür. Beezone Propolis Damla, katkısız, saf ve doğaldır.

Beezone Kullanıcı Yorumları

Ömer Faruk ÇELEBİ
Genelde sonbahar ve kış aylarına girerken havalar yeni yeni soğumaya başladığında 3 hafta düzenli olarak kullanıyorum ve Allah nazardan korusun kış boyunca hastalığa yakalanmıyorum. Bağışıklık sistemi üzerine müthiş etki ediyor. Beezone markasını yeni keşfettim ama çok beğendim. Organik bir ürün olması sebebiyle artık sadece bu markayı satın alırım diye düşünüyorum.
Selin YİĞİTARSLAN
Birçok markanın sitesinde tek çeşit ürün var o da su bazlı propolis damla oluyor genelde. İnternette okuduğum makalelerde Propolis'in alkolde bileşenlerine çok daha iyi ayrıldığını ve vücudun Propolis'den daha iyi faydalanabildiğini okumuştum. Bu nedenle Beezone alkol bazlı propolis damlayı düzenli olarak sipariş veriyorum. Mutlaka deneyin, pişman olmazsınız.
Necmi GRAM
En iyi propolis markası hangisidir diye merak edenler için organik sertifikalı Beezone alkol bazlı propolis damlayı önerebilirim. Kullandığınız ilk günden itibaren size daha iyi hissettirip hastalıklara karşı müthiş bir direnç sağlıyor. Ağzınızda yara varsa ya da diş etlerinizde bakteriyel sorunlar varsa onlara da hızlıca etki ediyor. Alkol bazlı olanı önermemin sebebi propolisin alkolde daha iyi çözündüğünden dolayıdır. Dini açıdan haram konusunda endişeleri olanlar su bazlı olanı tercih edebilir.
Bülent ALBAY
En iyi propolis bence de Beezone. Organik sertifikası var ve besin değeri çok yüksek. Kendiniz ve çocuklarınız için gönül rahatlığıyla tüketin, biz ailece böyle yapıyoruz. Eşim ve ben alkol bazlı olanı çocuklarımıza da su bazlı propolis damlayı satın alıyoruz.
Kartal GÜVEN
Arkadaşlar Propolis normalde katı bir madde olup vücut trafından emilim oranı çok düşük olduğundan alkol ya da su ile seyreltilerek tüketime sunuluyor. Propolis alkolde daha iyi çözünüp daha fazla bileşene ayrıldığından vücut tarafından çok iyi emilebildiğini okumuştum. Bu nedenle sadece alkol bazlı propolis damlayı kullanıyorum. Beezone markasını tercih etmemin nedeni de sahip olduğu organik sertifikası ve kurumsal web sitesidir. Çok güzel bir site hazırlamışsınız, emeğinize sağlık. Logonuzu da çok ama çok beğendim, harika.
Beezona Organik Propolis Damla ile hayatına iyilik kat
Beezone Organik Propolis Damla ile hayatına iyilik kat!