Beezone

Yetişkinler için Propolis Damla

Bağışıklık sisteminiz her zaman güçlü olamaz. Belirli dönemlerde bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için takviye edici gıdalardan yardım almanız bu dönemleri daha rahat atlatmanıza destek olur.

Yaşam kalitenizi korumak için Beezone Propolis Damla ile bağışıklık sisteminize damla damla yatırım yapın.
%100 Doğal
Organik Tarım
Katkı Maddesi İçermez

Şimdi Beezone Propolis Damla ile tanışmanın tam zamanı!

Yıllar geçtikçe, vücut gençlikteki gücünü kaybetmeye başlar. Kötü beslenme, yorgunluk, yıpranma, stres, sigara ve bunların oluşturduğu serbest radikaller, bağışıklık sistemi başta olmak üzere vücut sistemlerinin normal işleyişine engel olabilir.
Propolis damla ile vücudunuza yatırım yapın

Vücudunuza yatırım yapın.

Flavonoidler ve polifenoller gibi serbest radikallerle savaşan antioksidanlar açısından zengin olan propolis, aynı zamanda demir, kalsiyum, bakır ve manganez gibi mineral tuzları ile B ve C vitaminleri açısından da yüksek bir içeriğe sahiptir. Arıların milyonlarca yıl üzerinde çalışarak mükemmelleştirdiği bu özel formül sayesinde propolis bugün vücuduna yatırım yapmak isteyenler için çok değerli bir kaynağa dönüşmüştür.
Propolis bağışıklığıza destek sağlar

Bağışıklık Sisteminize Destek!

Propolis damla, kadın ya da erkek genç ya da yaşlı tüm yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilir. İçerdiği faydalı bileşenler ve antioksidanlarla bağışıklık sisteminin normal çalışmasına destek olan propolis, vücut direncinin artırılmasına katkıda bulunan doğal bir takviye edici gıdadır.
Beezone Propolis Damlalar %100 Organik'tir

%100 Organik

Beezone Propolis Damla ürünlerimiz organiktir.

Organik Sertifikamız

  • Propolislerimizi elde ettiğimiz kovanların çevresel ve atmosferik kirliliğin ulaşamayacağı yerlerde bulunduğunu,

  • Bu kovanların malzemelerinin tamamen doğal olduğunu, arılar ve ürünleri için asla bir sağlık riski oluşturmadığını,

  • Kovanlardan itibaren en az 3 km’lik yarı çaplı alanda hiçbir şekilde konvansiyonel tarım yapılmadığını, yani arılarımızın uçuş mesafesinde hiçbir şekilde suni gübre, tarım ilacı, hormon, pestisit gibi zararlı kimyasallarla karşılaşmadığı anlamına gelir.

Üreticilerimizin bu kriterlere uygun olduğu TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akrediteli bir kuruluş olan TURKGAP Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamaları tarafından belirlenmiş ve sertifika verilmiştir. Propolis Damla Sertifikalarına belgelerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.
Katkı Maddesi İçermeyen Propolis Damla

Katkısız

Propolis katı ve sert bir maddedir. Kullanılabilmesi için su ya da alkolle çözündürülmesi gerekir. Bunun dışında ürünlerimizin içine hiçbir madde giremez. Kullandığımız alkol, tarımsal organik alkoldür. Beezone Propolis Damla, katkısız, saf ve doğaldır.

Beezone Kullanıcı Yorumları

Oğuzhan KARABULUT
Kullandığım propolis markaları arasında en iyisinin Beezone olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Alkol bazlı propolis damlayı su ile karıştırarak kullanıyorum ve damlattığım gibi suyun içinde dağlıyor. Propolisin kalitesini buradan anlıyorsunuz zaten, hemen bardağın dibine çökmemesi lazım, suyun içinde ayrışması gerekiyor. Organik sertifikasına sahip olması da cabası. Çocuklarınız için su bazlı propolis damlayı kendiniz için de alkol bazlı olanı kullanabilirsiniz. Beezone gerçekten çok iyi bir marka, gönül rahatlığıyla kullanmanızı tavsiye ediyorum.
Nedim GÜVENİR
Propolis ne işe yarar merak edenler için kısaca anlatayım; propolis dünyadaki en kuvvetli antioksidan olma özelliğini taşıdığından bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için mükemmel bir arı ürünüdür. Zengin besin değeri sayesinde çocukların büyüme ve gelişme dönemlerini de destekler. Yaşın önemi yok, arı ürünlerine karşı alerjisi olmayan çocuklar da yetişkinler de propolis kullanabilirler. Yetişkinler için alkol bazlı, çocuklar için de su bazlı propolisin kullanımı tavsiye ediliyor. Beezone markasını organik sertifikalı olması nedeniyle tercih edebilirsiniz, gayet başarılı bir ürün.
Bülent ALBAY
En iyi propolis bence de Beezone. Organik sertifikası var ve besin değeri çok yüksek. Kendiniz ve çocuklarınız için gönül rahatlığıyla tüketin, biz ailece böyle yapıyoruz. Eşim ve ben alkol bazlı olanı çocuklarımıza da su bazlı propolis damlayı satın alıyoruz.
Gökhan YARDIMCI
Bu aralar sosyal medyada çok sık reklamları döndüğü için Beezone propolis damlayı satın alıp kullanmaya başladım. Propolis'in alkolde daha iyi çözündüğünü bildiğimden alkol bazlı olanı tercih ediyorum. Etkisi gerçekten çok iyi, kendimi çok daha enerjik hissettirmeye başladığı gibi artık sabahları daha dinç uyanıyorum. Bence herkes kullanmalı.
Necmi GRAM
En iyi propolis markası hangisidir diye merak edenler için organik sertifikalı Beezone alkol bazlı propolis damlayı önerebilirim. Kullandığınız ilk günden itibaren size daha iyi hissettirip hastalıklara karşı müthiş bir direnç sağlıyor. Ağzınızda yara varsa ya da diş etlerinizde bakteriyel sorunlar varsa onlara da hızlıca etki ediyor. Alkol bazlı olanı önermemin sebebi propolisin alkolde daha iyi çözündüğünden dolayıdır. Dini açıdan haram konusunda endişeleri olanlar su bazlı olanı tercih edebilir.
Beezona Organik Propolis Damla ile hayatına iyilik kat
Beezone Organik Propolis Damla ile hayatına iyilik kat!