Beezone

Çocuklar için Propolis Damla

Derler ya çocuk dediğin düşe kalka büyür. Gerçekten de büyüme çağında çocuklar çok enerji harcar, koşturur, terler, yorgun düşerler. Bağışıklık sistemleri çabuk zayıflayabilir. Bu yüzden daha fazla desteğe ihtiyaç duyarlar.

Beezone su bazlı propolis damla ile onlara ihtiyaç duydukları desteği verebilirsiniz. Hem de sadece birkaç damlada!
%100 Doğal
Organik Tarım
Katkı Maddesi İçermez

Arıların Enerjisi Beezone Propolis Damla ile Çocukların Yanında!

Propolis, arıların milyonlarca yıl boyunca üzerinde çalışıp mükemmelleştirdikleri bir üründür. Yavru arıların peteklerini propolis ile kaplar, onları virüslerden, patojenlerden, bakterilerden korur, kovan içinde güvenli ve sağlıklı büyümesini sağlar.
Arı Vız Vız, Propolis için hazırız

Arı Vız Vız Vız, Propolis İçin Hazırız!

Flavonoidler ve polifenoller gibi serbest radikallerle savaşan antioksidanlar açısından zengin olan propolis, aynı zamanda demir, kalsiyum, bakır ve manganez gibi mineral tuzları ile B ve C vitaminleri açısından da yüksek bir içeriğe sahiptir. Bu yüzden propolis damla çocuklar için doğal bir gıda takviyesidir.
Propolis bağışıklığıza destek sağlar

Bağışıklık Sistemine Destek!

Propolis içerdiği faydalı bileşenler ve antioksidanlarla bağışıklık sisteminin normal çalışmasına destek olan, vücut direncinin artırılmasına katkıda bulunan doğal bir iyilik kaynağıdır.
Beezone Propolis Damlalar %100 Organik'tir

%100 Organik

Beezone Propolis Damla ürünlerimiz organiktir.

Organik Sertifikamız

  • Propolis ürünlerimizi elde ettiğimiz kovanların çevresel ve atmosferik kirliliğin ulaşamayacağı yerlerde bulunduğunu

  • Bu kovanların malzemelerinin tamamen doğal olduğunu, arılar ve ürünleri için asla bir sağlık riski oluşturmadığını,

  • Kovanlardan itibaren en az 3 km’lik yarı çaplı alanda hiçbir şekilde konvansiyonel tarım yapılmadığını, yani arılarımızın uçuş mesafesinde hiçbir şekilde suni gübre, tarım ilacı, hormon, pestisit gibi zararlı kimyasallarla karşılaşmadığı anlamına gelir.


Üreticilerimizin bu kriterlere uygun olduğu TÜRKAK (Türk akreditasyon kurumu) tarafından akrediteli bir kuruluş olan TURKGAP Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamaları tarafından belirlenmiş ve sertifika verilmiştir. Propolis Damla Sertifikalarına belgelerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.
Katkı Maddesi İçermeyen Propolis Damla

Katkısız Takviye Edici Gıda

Propolis katı ve sert bir maddedir. Kullanılabilmesi için su ya da alkolle çözündürülmesi gerekir. Çocuklar için Beezone Su Bazlı Propolis Damla’yı tercih edebilirsiniz. Katkısız, saf ve doğal takviye edici gıda olarak kullanabilirsiniz.

Beezone Kullanıcı Yorumları

Hilal ŞEN
Çocuklarımdan büyüğünün alerjik durumu nedeniyle ona kullandırtamıyoruz ancak küçük oğlum severek tüketiyor. Belirli periyotlarda günde 20 damla bazen meyve suyuna karıştırıp bazen de balın üstüne dökerek yediriyorum. Beezone markasını organik ve etkisini çabuk gösterdiğinden tercih ediyoruz.
Elena NIKULINA
10 yıldır Türkiye’de yaşıyorum. Doğduğum ve yetiştiğim ülkede sık sık propolis kullanırdık. O uzun ve çok soğuk kış günlerinde güçlü kalmamızın sırrı propolisti. Şimdi Türkiye’de de organik propolis Beezone’u görünce hiç düşünmeden aldım. Teşekkürler
Yasemin CAMGÖZ
Arı ürünlerine alerjim olduğundan ben kullanamıyorum ama eşim ve çocuklarımın vazgeçilmezi Beezone su bazlı propolis damla oldu. Severek tüketiyorlar.
İsmail OMURTAK
Çok özenli bir kurum olduğunuz yaptığınız kargolamadan belli. Ürünler, çok dikkatlice paketlenmişti ve hızlı bir şekilde adresimize ulaştı. 1 haftadır kullanıyoruz ve memnunuz.
Nurdan AKSU
Propolis'in faydalarını öğrendikten sonra 5 ve 9 yaşında olan kız çocuklarım tahminen 1 senedir belirli aralıklarla propolis damla kullanmaya başladık. Organik sertifikalı olduğundan Beezone markasına 3 aydır yöneldik. Güvenilir bir ürün, tavsiye ederim.
Çocuklar için doğal iyilik kaynağı, Beezone Organik Propolis Damla
Çocuklar için doğal iyilik kaynağı:
Beezone Organik Propolis Damla.