Beezone

Propolis Destek

Sıkça Sorulan Sorular

Beezone Propolis Damla Sıkça Sorulan Sorular

Neden Organik Tarım ?

Dünyayı daha iyi bir yer yapmak, doğayı korumakla başlar. Organik tarım ve üretim, dünyamızı tüm canlılar için daha iyi, daha temiz, daha doğal bir yere dönüştürmenin adımlarından biridir. Organik gıdalar üreten kuruluşlar, suyun, toprağın, havanın ve vahşi yaşamın korunmasına dikkat eder. Bu yüzden organik ürünler doğaldır ve açıkçası gezegenimiz için çok daha sağlıklıdır. Organik tarım ürünleri, çevresel kirlilikten uzaktaki tarım alanlarında, sentetik gübreler, tarım ilaçları, pestisitler gibi kimyasallar kullanılmadan üretildiği için çok daha tercih edilen ürünlerdir.

Beezone propolis damlalar organik sertifikalı doğal ürünlerdir.
Peki organik sertifikamızı hangi koşulları yerine getirerek almaya hak kazandık? Şöyle anlatalım: Öncelikle kovanlarımız, Anadolu’nun en doğal, en az nüfus yoğunluğuna sahip bölgelerinden Mersin Toros yaylalarına bulunmaktadır. Çevresel ve atmosferik kirliliğin ulaşamayacağı yerlerdeki bu kovanların malzemeleri de tamamen doğaldır, arılar ve ürünleri için asla bir sağlık riski oluşturmaz. Bu kovanlardan itibaren en az 3 km’lik yarı çaplı alanda hiçbir şekilde konvansiyonel tarım yapılmamaktadır. Bu, arılarımızın uçuş mesafesinde hiçbir şekilde suni gübre, tarım ilacı, hormon, pestisit gibi zararlı kimyasallarla karşılaşmayacağı anlamına gelir.

Üreticilerimizin bu kriterlere uygun olduğu, ürünlerimizin ise 5262 sayılı Organik Tarım Kanunu ve ilgili Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik ve eklerine uygun olarak üretildiği TÜRKAK (Türk akreditasyon kurumu) tarafından akrediteli bir kuruluş olan TURKGAP Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamaları (TR-OT-013) tarafından belirlenmiş ve TR-OT-013-MS-İ-71-01/2022-003 nolu sertifika ile belgelendirilmiştir.

Kovanlarımız ve çevre bölge düzenli olarak TURKGAP tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Sertifikalarımıza Belgelerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.
Neden Organik Tarım

Teslimat & İade

Siparişleriniz ortalama 1 iş günü içinde hazırlanır. Hafta sonu, bayram ve resmi tatillere denk gelen siparişlerde, süreç tatil sonrası gün devam eder. Teslim süresi; teslimatın yapılacağı şehir ve kargo şubesine göre değişebilir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.  Teslimatta bir problem yaşanmaması için adres ve irtibat bilgilerinizin açısından üyelik bilgilerinizin sipariş esnasında eksiksiz, doğru ve detaylı olarak belirtilmesi gerekmektedir.

Ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca adresinize ulaştırılacaktır. Tüm bu süreçler ve sipariş bilgileriniz bir onay e-posta'sı ile size bildirilecektir.

Ödemeniz siparişiniz sırasında kargo ücreti eklenerek sizden tahsil edilir. Bu nedenle ayrıca kargo görevlisine ödeme yapmanıza gerek yoktur. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti size yansıtılmadan tarafımızca karşılanmaktadır.

İade işlemi yapmak isterseniz iade etmek istediğiniz ürünün ambalajının/paketinin açılmamış/kullanılmamış, hasar görmemiş, barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ile, kargoda zarar görmeyecek şekilde göndermelisiniz. Satılabilirliğini kaybetmiş (kutusu ezilmiş, yırtılmış, çizilmiş, ıslanmış, şişe kapağı açılmış vb.) ürünlerde iade ve cayma hakkı kullanılamaz. İadenin ilgili mevzuat gereği ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde yapılması gerekir. Bu, iade ettiğiniz ürünün 14. gün depomuza ulaşması gerektiği anlamına gelir. Kargo sevkiyat süresini de düşünerek iade işleminin en kısa sürede yapılması kargodaki geçilmelerden kaynaklanabilecek riskleri ortadan kaldırır.
Teslimat ve  İade

Kullanım ve Uyarılar

Beezone Organik Damla Propolis ürünlerimiz 12 yaş üzeri çocuk ve yetişkinler tarafından günde 20 ila 80 damla arasında, 4-12 yaş arası çocuklar günde 10-40 damla arası kullanılabilir.

1-4 yaş arası çocuklar, hamileler ve emziren annelerin doktora danışarak kullanmasını tavsiye ederiz.
1 yaştan küçük bebeklerin, arı sokmalarına ve arı ürünlerine alerjisi olanların propolis dahil hiçbir arı ürünü kullanmaması gerekmektedir.
Ayrıca sağlık problemleri olan ve düzenli ilaç kullananların da doktor görüşü almasını tavsiye ederiz.
Kullanım ve Uyarılar