Beezone

Kullanıcı Yorumları

Propolis damlanın organik olanını bulabildiğim çok mutluyum. Şimdi içim çok rahat!
Arıların tüm insanlığa hediye ettiği propolisi %100 organik olarak sizlere sunan BeeZone ürünleri hakkında yorumlarınızı yazın. Propolisin hayata kattığı iyiliği daha çok kişiyle paylaşalım.
Bedirhan Atameriç
19.09.2022
Propolis damlayı uzun seneler önce bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmek için tavsiye üzerine kullanarak keşfettik ve düzenli olarak satın alıyoruz. Son zamanlarda Beezone markasına yönelmemizin nedeni organik sertifikalı olması ve web sitelerini çok beğendiğimizden. Güven veren kaliteli bir firma olduğunu düşünüyoruz. Kendimiz alkol bazlı propolis damlayı tüketirken çocuklarımız için su bazlı propolis damlayı tercih ediyoruz.
Cevdet AĞACAN
24.06.2022
En güvenilir propolis markası hangisidir merak edenler için organik sertifikasına sahip olan Beezone su ve alkol bazlı propolis damla ürünlerini tavsiye edebilirim. Çocuklar için su bazlı, yetişkinler için alkol bazlı olan öneriliyor.
Ferdi YAVUZ
13.06.2022
Herkes Beezone alkol bazlı propolis damlanın çok daha etkili olduğunu söylüyor ama ben dini hassasiyetim nedeniyle su bazlı olanı kullandığım halde çok ama çok memnunum. Ben, eşim ve çocuklarımız için belirli aralıklarla Beezone su bazlı propolis damlayı satın alıyoruz ve bize çok iyi geliyor. Özellikle soğuk havalara giriş yaptığımız mevsim geçişi dönemlerinde mutlaka kullanılması gereken bir ürün propolis.
Oğuzhan KARABULUT
10.06.2022
Kullandığım propolis markaları arasında en iyisinin Beezone olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Alkol bazlı propolis damlayı su ile karıştırarak kullanıyorum ve damlattığım gibi suyun içinde dağlıyor. Propolisin kalitesini buradan anlıyorsunuz zaten, hemen bardağın dibine çökmemesi lazım, suyun içinde ayrışması gerekiyor. Organik sertifikasına sahip olması da cabası. Çocuklarınız için su bazlı propolis damlayı kendiniz için de alkol bazlı olanı kullanabilirsiniz. Beezone gerçekten çok iyi bir marka, gönül rahatlığıyla kullanmanızı tavsiye ediyorum.
Nedim GÜVENİR
1.05.2022
Propolis ne işe yarar merak edenler için kısaca anlatayım; propolis dünyadaki en kuvvetli antioksidan olma özelliğini taşıdığından bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için mükemmel bir arı ürünüdür. Zengin besin değeri sayesinde çocukların büyüme ve gelişme dönemlerini de destekler. Yaşın önemi yok, arı ürünlerine karşı alerjisi olmayan çocuklar da yetişkinler de propolis kullanabilirler. Yetişkinler için alkol bazlı, çocuklar için de su bazlı propolisin kullanımı tavsiye ediliyor. Beezone markasını organik sertifikalı olması nedeniyle tercih edebilirsiniz, gayet başarılı bir ürün.
Murat KARAGÜNEY
27.04.2022
En iyi propolis damla hangisidir sorusunun cevabını arayanlara içim rahat olarak tavsiye edebileceğim tek marka kesinlikle Beezone. Neden mi? Organik sertifikasına sahipler, %100 doğal üretim yapıyorlar. Soğuk havalara geçiş yaptığımız aylarda 1 şişe alkol bazlı propolis tüketiyorum ve kolay kolay hastalanmıyorum. Bağışlıklığınızı güçlendirmek için en iyisi kesinlikle Beezone propolis.
Bülent ALBAY
13.04.2022
En iyi propolis bence de Beezone. Organik sertifikası var ve besin değeri çok yüksek. Kendiniz ve çocuklarınız için gönül rahatlığıyla tüketin, biz ailece böyle yapıyoruz. Eşim ve ben alkol bazlı olanı çocuklarımıza da su bazlı propolis damlayı satın alıyoruz.
Yasemin CAMGÖZ
12.04.2022
Arı ürünlerine alerjim olduğundan ben kullanamıyorum ama eşim ve çocuklarımın vazgeçilmezi Beezone su bazlı propolis damla oldu. Severek tüketiyorlar.
Kadriye KURTULUŞ
9.04.2022
İnternetteki propolis damla yorumlarını incelediğimde Beezone markasının duyulan memnuniyetin sıklıkla dile getirildiğini fark edip satın aldım. Çok şükür ki yorumlar sahte değilmiş, ilk kullanımdan itibaren daha iyi hissediyorum. Su ya da alkol bazlı olandan hangisini kullanacağınız size kalmış ikisi de gayet başarılı ancak yetişkinlere alkol bazlı olanı tüketmelerini tavsiye ederim.
Necmi GRAM
7.04.2022
En iyi propolis markası hangisidir diye merak edenler için organik sertifikalı Beezone alkol bazlı propolis damlayı önerebilirim. Kullandığınız ilk günden itibaren size daha iyi hissettirip hastalıklara karşı müthiş bir direnç sağlıyor. Ağzınızda yara varsa ya da diş etlerinizde bakteriyel sorunlar varsa onlara da hızlıca etki ediyor. Alkol bazlı olanı önermemin sebebi propolisin alkolde daha iyi çözündüğünden dolayıdır. Dini açıdan haram konusunda endişeleri olanlar su bazlı olanı tercih edebilir.
Aynur ERDOĞAN
5.04.2022
Çocuklarıma gönül rahatlığıyla yediriyorum. Beezone markasını organik olması ve gerçekten iyi hissetmemizi sağladığı için tercih ediyoruz. Kaliteli ürün için teşekkürler.
Serkan TÜFENK
14.03.2022
Beezone su bazlı propolis damlayı ben, eşim ve çocuklarım 20 gün kesintisiz olarak kullanıp sonra bir süre ara veriyoruz. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek özellikle soğuk havalarda hastalanmamak için çok işe yarıyor.
Hilal ŞEN
8.03.2022
Çocuklarımdan büyüğünün alerjik durumu nedeniyle ona kullandırtamıyoruz ancak küçük oğlum severek tüketiyor. Belirli periyotlarda günde 20 damla bazen meyve suyuna karıştırıp bazen de balın üstüne dökerek yediriyorum. Beezone markasını organik ve etkisini çabuk gösterdiğinden tercih ediyoruz.
Mahmut KURT
2.03.2022
Alkol bazlı olan daha etkili diyorlar ama dini açıdan belki sıkıntı olur diye ben su bazlı olan Beezone propolis damlayı kullanıyorum. Su bazlı da gayet etkili, bana çok iyi geldi.
Nurdan AKSU
27.02.2022
Propolis'in faydalarını öğrendikten sonra 5 ve 9 yaşında olan kız çocuklarım tahminen 1 senedir belirli aralıklarla propolis damla kullanmaya başladık. Organik sertifikalı olduğundan Beezone markasına 3 aydır yöneldik. Güvenilir bir ürün, tavsiye ederim.
Aygül TUGERTİMUR
9.02.2022
Çocuklarınıza güvenle tükettirebileceğiniz yüksek kaliteli bir ürün. Siparişleri aynı gün kargoyla gönderiyorlar, ertesi gün elinize ulaşıyor. Teşekkürler.
Dilay BAYKUŞ
31.01.2022
Propolis damlayı çocuklarım için 2 senedir satın alıyoruz. Arı ürünlerine alerjim olduğundan ben kullanamıyorum ancak eşimle 5 ve 11 yaşındaki çocuklarım düzenli olarak kullanıyorlar. Beezone markasını tercih etmemizin nedeni piyasadaki tek organik sertifikalı ürün olmasıydı. Kullandıktan sonra da çok memnun kaldık, çocuklarım ve eşim seve seve tüketiyorlar.
Kartal GÜVEN
6.01.2022
Arkadaşlar Propolis normalde katı bir madde olup vücut trafından emilim oranı çok düşük olduğundan alkol ya da su ile seyreltilerek tüketime sunuluyor. Propolis alkolde daha iyi çözünüp daha fazla bileşene ayrıldığından vücut tarafından çok iyi emilebildiğini okumuştum. Bu nedenle sadece alkol bazlı propolis damlayı kullanıyorum. Beezone markasını tercih etmemin nedeni de sahip olduğu organik sertifikası ve kurumsal web sitesidir. Çok güzel bir site hazırlamışsınız, emeğinize sağlık. Logonuzu da çok ama çok beğendim, harika.
Selin YİĞİTARSLAN
28.12.2021
Birçok markanın sitesinde tek çeşit ürün var o da su bazlı propolis damla oluyor genelde. İnternette okuduğum makalelerde Propolis'in alkolde bileşenlerine çok daha iyi ayrıldığını ve vücudun Propolis'den daha iyi faydalanabildiğini okumuştum. Bu nedenle Beezone alkol bazlı propolis damlayı düzenli olarak sipariş veriyorum. Mutlaka deneyin, pişman olmazsınız.
Ozan ALKAN
4.10.2021
Propolis damla siparişi vermeden önce internette yapılan yorumları okumak için arama yaptığımda bu siteyle karşılaştım. Öncelikle siteyi çok beğendim ve aradığım bilgilere çok kolay ulaştım. Hoş bir tasarıma ve son derece zengin bir içeriğe sahip. Kullanıcı yorumlarını okuyup organik sertifikasını gördükten sonra beezone propolis damlayı satın almaya karar verdim. Alternatif markaların siteleriyle kıyaslanamayacak derecede daha iyiler ve organik üretim yapıyorlar. Bu önemli detaylar karar vermemi çok ama çok kolaylaştırdı.
Enver SARIGÜL
24.09.2021
Pandemi süresince en çok güvendiğimiz destekçimizdi. Üstelik organik olması sayesinde çocuklarıma da hiç endişe etmeden verdim. Özellikle okullarda çocuklar arasında hastalıklar çok çabuk yayılabiliyor. BeeZone’un çocukları ve bizi koruyacağına inanıyorum.
Aysel DEMİR
13.01.2021
Covid salgınıyla ilgili uzmanların en çok dile getirdiği bağışıklık sisteminin kuvvetli olması gerektiği konusunu kafama çok takıp doğal yoldan bağışıklığımı nasıl güçlü hale getirebileceğimi uzun uzun araştırıp propolis damlayı keşfettim. Birçok marka gördüm ancak Beezone propolis damlanın organik sertifkalı olması ve web sitesinin çok kaliteli olması nedeniyle sipariş verdim. Kullandığım ilk günlerden itibaren kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladı, gerçekten müthiş bir ürün. İçiniz daha bir şekilde sipariş verebilirsiniz.
Ömer Faruk ÇELEBİ
2.10.2020
Genelde sonbahar ve kış aylarına girerken havalar yeni yeni soğumaya başladığında 3 hafta düzenli olarak kullanıyorum ve Allah nazardan korusun kış boyunca hastalığa yakalanmıyorum. Bağışıklık sistemi üzerine müthiş etki ediyor. Beezone markasını yeni keşfettim ama çok beğendim. Organik bir ürün olması sebebiyle artık sadece bu markayı satın alırım diye düşünüyorum.
Özlem KORKMAZ
28.05.2020
İstanbul'dan sipariş verdikten sonra ertesi gün ürün elime geçti. Hızlı ve özenli kargo için teşekkür etmek istedim. Propolis damlayı uzun zamandır kullanıyorum ama Beezone markasını yeni keşfettim. Organik olması beni cezbetti açıkcası. Şuana kadar kullandıklarımın hiçbirinin organik sertifikası yoktu diye biliyorum.
Nurgül TOPÇU
19.03.2020
Uzun yıllardır çeşitli hastalıkların tedavisine yardımcı olmak ve bağışklığımı desteklemek için bitkisel ürünler kullanıyorum. Propolis damlayı yaklaşık olarak 5 senedir keşfetmiş durumdayım ve belirli aralıklarla düzenli olarak kullanıyorum. Kullandığım markalar içinde en iyisinin Beezone olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Her şeyden önce organik sertfiikalı olması harika. Bana gerçekten çok iyi geliyor, kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. Teşekkürler.
İlknur YILDIZ
17.03.2019
Herkesin diline bir propolis damla türküsü dolanmış gidiyor son günlerde. Instagram ve Facebook üzerinde bir çok markanın reklamını gördükten sonra konuyu biraz araştırıp propolis'in insan sağlığına ne gibi faydaları olduğunu detaylı olarak öğrendim. Beezone markasını tercih etmemin en önemli nedeni organik olmasıydı. Ayrıca internet sitelerini de çok beğendim, kullanımı kolay ve iç açıcı bir tasarıma sahip. Tebrikler..
Gökhan YARDIMCI
7.01.2019
Bu aralar sosyal medyada çok sık reklamları döndüğü için Beezone propolis damlayı satın alıp kullanmaya başladım. Propolis'in alkolde daha iyi çözündüğünü bildiğimden alkol bazlı olanı tercih ediyorum. Etkisi gerçekten çok iyi, kendimi çok daha enerjik hissettirmeye başladığı gibi artık sabahları daha dinç uyanıyorum. Bence herkes kullanmalı.
Murat ÇOBAN
28.12.2018
Propolis'in sağlığımız için önemini ve bağışıklık sistemimize sağladığı faydaları öğrendikten sonra satın almaya karar verdim ancak hangi markayı sipariş vermem gerektiğini bilmediğimden biraz araştırma yaptım. İnternette karşıma çıkan markalardan Beezone propolis damlanın organik sertifikasına sahip olduğunu görünce deneme maksatlı 1 adet alkol bazlı propolis damla siparişi verdim. Söylendiği gibi tadı biraz acı ama yenmeyecek kadar değil. Yarım su bardağına sabah aç karnına 20 damla damlatarak kullanıyorum. Psikolojik olarak mı nedir anlamadım ama ilk kullanımdan itibaren kendimi daha iyi ve daha güçlü hissetmemi sağladı.
Gül ÖZTÜRK
5.09.2018
Bir anne olarak propolisin organiğini bulabildiğim çok mutluyum. Şimdi içim çok daha rahat!
Soner ŞENER
10.08.2018
Propolisin bir tür koruyucu kalkan olduğuna inanıyorum. Bu kalkanın organik ve doğal olması içimi daha da rahatlatıyor ve kendimi daha çok güvende hissediyorum. Hızlı kargo ve özenli paketleme için ayrıca teşekkür ederim.
İsmail OMURTAK
17.02.2018
Çok özenli bir kurum olduğunuz yaptığınız kargolamadan belli. Ürünler, çok dikkatlice paketlenmişti ve hızlı bir şekilde adresimize ulaştı. 1 haftadır kullanıyoruz ve memnunuz.
Elena NIKULINA
11.05.2017
10 yıldır Türkiye’de yaşıyorum. Doğduğum ve yetiştiğim ülkede sık sık propolis kullanırdık. O uzun ve çok soğuk kış günlerinde güçlü kalmamızın sırrı propolisti. Şimdi Türkiye’de de organik propolis Beezone’u görünce hiç düşünmeden aldım. Teşekkürler
Ali UYSAL
4.03.2017
8 yaşındaki oğlum, eşim ve ben, aile olarak, sık sık bağışıklığımızı yükseltmek için bir haftalık propolis kürü yapıyoruz. Bu kürler için her zaman kullandığım o çok bilinen markayı Beezone ile tanışınca değiştirdik: Çünkü Beezone organik.